Оголошено ініціативи-переможниці Конкурсу імені Лесі Харченко

Переможцями й переможницями конкурсу активістських ініціатив імені Лесі Харченко стали Антоніна «Селіна» та Зоя Мельник із освітнім правозахисним проєктом для дітей-вихованців санаторію «Зелена гірка» в Одесі; Марія Маневич з ініціативою поглибити знання і співпрацю місцевої влади Чернігівщині в галузі захисту прав жінок, Борис Золотченко з ідеєю проведення Кривбаспрайду у Кривому Розі та Людмила Сірко з Енергодара з ініціативою створити серію відеороликів про правову допомогу для жінок.

За менторської, комунікаційної й фінансової підтримки Amnesty International автори й авторки обраних проєктів реалізовуватимуть свої ініціативи протягом літа 2021 року. Переможці й переможниці також пройдуть тренінг із проєктного менеджменту та фінансової грамотності.

Amnesty International започаткувала Конкурс активістських ініціатив імені Лесі Харченко, аби мотивувати більше людей створювати власні проєкти й долучатися до правозахисного руху. Конкурс названий на честь колежанки Amnesty International в Україні й активістки Лесі Харченко, яка передчасно померла в жовтні 2020 року. Ми переконані, що її справа має продовжувати жити завдяки цьому Конкурсу.

Контакти

email